ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Підключення до послуг оператора можна здійснити в точках продажу Вашого населеного пункту, залишивши заявку через форму зворотного зв’язку або по телефону. Підключення можливо тільки при технічній можливості оператора в вашому районі або будинку, тобто при наявності зони покриття. Якщо зони покриття немає, то Ви зможете залишити заявку на підключення з зазначенням точної адреси, і в самий найближчий час з Вами зв’яжуться. Після позитивного результату визначення технічної можливості підключення Ви укладаєте договір, наші співробітники допоможуть Вам обрати тарифний план і проведуть роботи по підключенню. При первинному підключенні наші фахівці проводять всі необхідні технічні налаштування безкоштовно»

Швидкість залежить від обраного Вами тарифного плану, від завантаженості мережі передачі даних і завантаженості сервера, до якого ви звертаєтеся.

Мінімальні вимоги до апаратного забезпечення такі: 200 MHz CPU, 64MB RAM, мережева карта з інтерфейсом Ethernet 10Base-T (при з’єднанні по Ethernet-кабелю) або WiFi-адаптер (при бепроводовому з’єднанні), операційна система Windows 95 (OSR2) / 98 / 2000 / XP / NT4.0 (Service Pack 3 і вище), Linux, MacOS і інша сучасна операційна система.

Зверніться в технічну підтримку по тел. 0432327444

В даний час немає ніяких обмежень на обсяг вихідного трафіка абонента.

У тарифах без обмеження трафіку, трафік не тарифікується.

В даному випадку наша Компанія надає послугу «Добровільне блокування». Для цього Вам необхідно створити заявку на підключення даної послуги на нашому сайті, або подати заявку в телефонному режимі, зателефонувавши за номером 0432327444 Послуга надається один раз протягом одного року і не більше ніж на один місяць.

Вам видається динамічна непублічна IP-адреса.

Для захисту вашого комп’ютера потрібно:
– встановити всі оновлення;
– встановити антивірус;
– встановити firewall.
Оператор не несе відповідальності за зараження комп’ютера вірусами.

Для перевірки швидкості підключення до Інтернету Вам необхідно:
– підключити шнур (від інжектора радіообладнання) з роутера до комп’ютера;
– перевірити за допомогою тесту http://speedtest.net.»

– Сайт знаходиться в реєстрі заборонених сайтів відповідно до Законодавства України;
– Якщо Ви використовуєте торренти, то без спеціальних налаштувань торренти можуть використовувати до 100% Вашого каналу, що унеможливить навіть відкриття простих сайтів. В цьому випадку в налаштуваннях торрент-програми необхідно встановити обмеження швидкості.